Komercinio stiliaus kūrimas

Geri dalykai prasideda nuo gerai apgalvotos prekės ženklo strategijos. Tačiau nepriimkite mūsų žodžių už gryną pinigą, įsitikinkite patys.

„Apple“ kompanija įsikūrė nuo menkiausios idėjos. „KFC“ savininkas pardavinėjo keptą vištieną šalikėles restorane... ir jų sėkmės paslaptis? Gerai apgalvota prekės ženklo strategija.

Mes padedame visų tipų įmonėms sukurti savo prekės ženklo strategiją, aiškiai suvokdami jų veiklą, dabartinę situaciją rinkoje ir kuo jie nori tapti.

//madad.lt/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Jei jūsų verslas reikalauja subtilių pokyčių prekės ženklo pozicionavime, naujos formuluotės, logotipo, stiliaus pakitimų, ar tiesiog norite atgaivinti pavargusį ar nuobodų prekės ženklo tapatumą ir įvaizdį, mes turime įgūdžių ir patirties paversti prekės ženklo atnaujinimą komerciškai sėkmingu tarp jūsų potencialių ir dabartinių klientų.

Logotipo dizainas yra taip pat neatskiriama komercinio stiliaus kūrimo dalis. Tai yra prekės ženklo interpretavimas simboliniu ženklu, kuris bus akimirksniu atpažįstamas ir atspindės jūsų gaminio ar paslaugos esmę. Mes suprantame logotipo svarbą ir simboliką ir manome, kad tai yra prekės ženklo sėkmės garantas.

//madad.lt/wp-content/uploads/2019/05/logo_transparent_2_90.png
lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian