KAS YRA MADad?

MADAD yra pašėlusi, kūrybinga profesionalų komanda, kurianti bei įgyvendinanti šiuolaikinės reklamos ir skaitmeninės komunikacijos paslaugas. Šiandien tapti garsiausiu bei populiariausiu prekės ženklu, kurio visi geistų, yra kaip niekad lengva, tačiau ir velniškai sunku. Mes, Madad komanda, konsultuojame ir padedame savo klientams kurti savo identitetą bei pasiekti tikslinę auditoriją ir perduoti prekės ženklo privalumus, naudojant tik kruopščiai atrinktus skaitmeninius kanalus ar efektyvų jų derinį. Glaudus bendradarbiavimas su klientu ir teisingai užsibrėžti tikslai padeda mums sukurti aukščiausios kokybės reklamas. Mūsų specialistai turi didelę patirtį, žinias ir talentą kurti bei įgyvendinti jūsų kampanijas, nuo visiškai naujo produkto įvedimo į rinką iki akį traukiančio turinio  internete. Mūsų mad SEO ir PPC žinios, išskirtiniai socialinės žiniasklaidos įgūdžiai užtikrins aukščiausią paslaugų kokybę, kuri ne tik išsiskirs tarp jūsų konkurentų, tačiau ir pritrauks tikslinių lankytojų srautą.

Mūsų strateginio proceso pagrindas yra faktais ir statistika paremtas reklamos turinys, todėl specializacija šioje srityje suteikia mums galimybę dirbti su pačiais įvairiais projektais, plėtojant juos nuo visiško nulio iki sėkmingo rezultato su aiškiai išmatuojamais rezultatais.

Mes tikime, kad nuoširdus gilinimasis į kiekvieno kliento verslą, suteikia mums galimybę padėti klientams spręsti jų kasdienius iššūkius.

Kas mes esame

Madad yra skaitmeninės rinkodaros entuziastų agentūra įsikūrusi Vilniuje, kuri siūlo interneto ir skaitmeninio marketingo sprendimus tiek pradedančiosioms, tiek jau veikiančioms įmonėms. Mes esame aistringi verslininkų, dizainerių, strategų, rinkodaros specialistų bei kūrėjų komanda, įsipareigojusi kurti ir plėtoti mūsų klientų verslą internetinėje erdvėje. Mūsų metodas yra asmeniškai pažinti kiekvieną iš mūsų klientų bei jų prekės ženklą ir naudojantis mūsų komandos didele patirtimi, rekomenduoti geriausiai tinkančias strategijas individualiems mūsų klientų tikslams siekti.

Ką mes darome

Mūsų misija yra daug daugiau nei projektų dizainai ar rinkodaros kampanijos. Pirmiausia mes dirbame savo klientams kaip skaitmeninių technologijų konsultantai, teikiantys strateginę pagalbą bei patarimus prieš projekto kampaniją, jos metu ir po jos. Mūsų agentūra siūlo pilną spektrą kūrybinių bei taktinių rinkodaros sprendimų, nuo svetainių dizaino ir prekės ženklo įvaizdžio kūrimo iki įvairių rinkodaros strategijų, kuriose atsižvelgiama į paieškos sistemų optimizavimo standartus, jūsų tikslinę auditoriją bei jūsų produktą. Mes prisitaikome prie jūsų rinkodaros poreikių bei verslo tikslų ir siūlome profesionalias ir prieinamas paslaugas, kurios padeda verslui išlaikyti konkurencingumą ir pritraukti naujus klientus. Paprasčiau tariant, kiekvienas mūsų užsakovas mums yra unikalus.

Kodėl mes tai darome

Pasaulis tapo skaitmeniniu, todėl neišvengiamai ir mūsų veiklos sfera persikėlė į skaitmeninę erdvę. „Digital“ tapo mūsų gimtąja kalba. Galiausiai, viskas prasideda nuo aistros. Mes esame komanda, kuri aistringai siekia transformuoti idėją į rezultatus per kūrybinį mąstymą, pasakojimą bei inovaciją. Kas labiausiai mus žavi ir verčia judėti pirmyn šioje srityje yra tai, kad skaitmeninė rinkodara yra nuolatos besikeičianti industrija. Šiandienos tendencijos gali tapti visiškai nebeaktualiomis rytoj. Vienintelis būdas išlikti inovatyvia agentūra- nuolatos domėtis ir būti atviriems naujovėms. Mūsų tikslas yra tapti pripažintais šios srities ekspertais, kurie nustato ribas bei svarbiausias tendencijas skaitmeninės rinkodaros srityje.

//madad.lt/wp-content/uploads/2019/05/logo_transparent_2_90.png
lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian