Socialinių tinklų reklama

Jūsų verslo augimas naudojant socialinę žiniasklaidą

Nuo pat socialinių tinklų atsiradimo, socialinė žiniasklaida kardinaliai pakeitė prekių ženklų santykį su vartotojais ir atvirkščiai. Šiandien tai yra svarbi skaitmeninės rinkodaros dalis. Mes, kaip socialinės žiniasklaidos specialistai, žinome kaip socialinių tinklų reklamą panaudoti verslo tikslams pasiekti ir kaip ją integruoti bendroje reklaminėje kampanijoje.

Mūsų darbo strategija:

  1. Analizuojame jūsų socialinių tinklų šiandieninę situaciją
  2. Stebime jūsų konkurentų veiklą ir nustatome, kuri veikla jiems atneša sėkmę
  3. Suprofiliuojame jūsų tikslinę auditoriją ir jos elgesį
//madad.lt/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Publikuoti socialinėse svetainėse yra gana lengva užduotis, tačiau atlikti tai profesionaliai reikia laiko, planavimo ir aiškaus strateginio plano. Mes nustatome optimalų būdą pasiekti jūsų auditoriją, todėl jūsų fanų skaičius ir jų įsitraukimas į socialinius tinklus tik augs.

Mes taip pat kuriame ir tvarkome socialinių tinklų turinį, kuriame ir valdome turinio kalendorius ir kūrybines kampanijas, kad maksimaliai padidinti jų efektyvumą. Mes nuolat stebime, analizuojame ir optimizuojame mūsų publikacijas ir kampanijas,

taip pat ruošiame socialines ataskaitas bei analizes, kuriose yra rodoma pagrindinė metrika apie puslapį ir kampanijos našumą kartu su įdomiomis įžvalgomis ir mūsų ateities rekomendacijomis.

Mūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros paslaugos

Socialinių žiniasklaidos kanalų valdymas
Socialinės žiniasklaidos strategija naujokams
Facebook reklama
Twitter reklama
Instagram reklama
Linkedin reklama
Influencer marketing

//madad.lt/wp-content/uploads/2019/05/logo_transparent_2_90.png
lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian