SEO paslaugos

Optimizuojame svetaines Google paieškoje

Paieškos optimizavimas (SEO) – procesas tobulinantis jūsų svetainės matomumą "Google" paieškos rezultatuose, padedantis jums atsirasti pirmuose paieškos puslapiuose. Profesionali SEO strategija gali padėti pritraukti daugiau lankytojų į jūsų svetainę, taip pat padidinti pardavimus bei pajamas. Tai yra svarbi bet kokios skaitmeninės rinkodaros strategijos dalis.

Tačiau, SEO yra daug daugiau nei paprastas internetinės svetainės optimizavimas. Mes taip pat siekiame skatinti strateginį požiūrį į raktinius žodžius ir turinį jūsų svetainėje. SEO nėra savarankiškas kanalas, todėl jis turėtų būti visiškai integruotas tarp daugelio kitų kanalų, kad būtų galima pasiekti maksimalius rezultatus.

//madad.lt/wp-content/uploads/2018/02/img_2.jpg

Mes analizuojame jūsų svetainę, esamą srautą, potencialius klientus, konkurentus bei jūsų produktus, teikiamas paslaugas ir tiksliai nustatome, ko reikia  jūsų tikslams pasiekti. Kaip jūsų SEO agentūra mes visada įtrauksime:

  • Raktinių žodžių tyrimą, pagrįstą paieškos tendencijų analize
  • Pilną svetainės auditą
  • Kūrybinio turinio kūrimą
  • Išsamią mėnesinę ataskaitą, kurioje plačiai apibūdinsime veiklas ir jų rezultatus, kuriais siekiama patobulinti kampaniją bei pasiekti jūsų verslo tikslų.
//madad.lt/wp-content/uploads/2019/05/logo_transparent_2_90.png
lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian